יום שני, 30 ביולי 2012

ציורי קיר לילדים של אומנית אנה קוגו

לפני זמן מה סמתי לב שפו הדוב הוא הדמות הכי פופולרי בארץ! אין אף דמות אחר שנמצא ביותר מקומות מאשר הדמות הזה! פו הדוב נמצא על כוסות, על בגדים, על תיקים של ילדים וכמובן כמעט בכל חדרי ילדים בארץ!

פו הדוב הוא מונופוליסט של קירות בחדרי ילדים בארץ! יש הרבה ציירי קיר שמציירים ציורי קיר טוב, אבל אין כמו ציירת קירות אנה קוגן! אנה ציירת מאוד מקצועית שעשתה עבודות מגניבות ומאוד טכניות. כאשר רואים ציורי קיר של פו הדוב שלה רואים ציורי קיר ברמה הרבה יותר גבוהה ממשה צריך...)) זה כמו לתת לאינשטיין ללמד מתמטיקה בבית ספר יסודי...))

לדוגמא כמה ציורי קיר של פו הדב שלה:

התמונה מעמוד של ציורי קיר לחדרי ילדים

התמונה מעמוד ציורי קיר לילדים

התמונה מפוסט פו הדוב לחדר תינוקת בירושלים

התמונה היא מפוסט בייבי פו הדוב בחולון

כל ציורי קיר האלו יותר מדי טובים. לשמחתינו לאנה יש גם מלאה עבודות מדהומות בנושיאם אחרים. אתם מוזמנים לבקר באתר שלה ולבחור ציור שאהבתם הכי חזק!

יום ראשון, 8 ביולי 2012

כמה עולה ציור קיר פעוטות בב״ש - עיצוב קירות חדרי שינה לבנות בתמונות


ציורי קיר תמיד היו משהו קשור ליוקרה. אומנם יש גם מצבים שלקוח רוצה ציור קיר פשוט, משהו בעלות נגיד 200-300 ש''ח. במקרא הזה רוב ציירי קיר יוצרים ציורי קיר פשוטים מאוד כמו הציורים האלו.

ציורים מסוג הזה לא עולים הרבה כסף, אבל עדיין מוסיפים הרבה חום לחדר של ילד. העניין הוא שלא הרבה ציירים בכלל הסכימו להגיע בשביל לעשות ציור קיר פשוט וזול. המחיר של ציור קיר איכותי החל מ1000 ש'ח.

בסכום הזה תוכלו להזמין ציורי קיר מאוד איכותיים שיכלו לרגש לא רק ילד, אלא גם בן אדם מבוגר. הנה כמה דוגמאות של ציורי קיר לחדרי ילדים איכותיים:

בשביל לראות ציורי קיר באמת איכותיים תבקרו בבלוג מקצועי של ציירת קירות אנה קוגן. אנה מבצע עבודות מאוד איכותיות ובמחירים סבירים.

ציור קיר גרפיטי של אסד בדמותו של היטלר

לפני כמה ימים התגלה גרפיטי מאוד פרווקטיבי בקהיר שמראה אסד בדמותו של היטלר. זה ממש מעניין שדווקא במצריים ולא נגיד בלונדון אנשים משתמשים בכלי מודרי כל כך להעברת מסר חברתי. חוץ מזה בשביל ישראלי מדהים לראות דמות של היטלר בתור דמות שלילי במדינה איסלמית...
זה בהחלת מדהים שבקהיר יש ציורי גרפיטי כאלו. לבן אדם מודרני זה ממש עוזר להרגיש מצריים בתור מדינה מודרנית עם המון אנשים כישרוניים, עם אומנות שהיא מחוברת לא רק מציורים שהם בני 3000 שנים, אבל מדינה עם אומנות מודרנית.

מקור: suzeeinthecity